Kitap Tanıtımı

Küresel Oligarşi’nin genel stratejisini ve güncel taktiklerini incelediğim kitabım yayınlandı!

 Değerli dostlar, bizler her gün Ülkemiz’de ve Dünya’da  olup biten, kısmen göze görünen ve hattâ çarpıcı, büyük  bir kısmı ise dikkat çekmeyen ve hattâ gizli, ekonomik,  politik ve sosyal girişimlerin etkisi altında yaşamımızı  sürdürmeye çalışıyoruz. İnsanların bir kısmı sonsuz bir iyi  niyet ve ardıcıllıkla, bireysel mental enerjisini harcayarak  görebildiklerini anlamaya ve elden geldiğince müdahil  olmaya çalışıyor. Diğer bir kısım insanımız ise, “ne olursa  olsun aldırmıyorum nasıl olsa bir şeyleri değiştiremem”  diyerek “havlu atmış” vaziyette olanlara sırtını dönmüş.  Geri kalan ezici çoğunluk ise, bu iki kutup arasına  dağılmış bulunuyor.

 

 Ben, halâ olup bitenin neden ve niçinlerini gerçekten  anlamaya çalışan cesur ve mücadeleci insanların  varacağı “farkındalık” durumunun, sürece olumlu  katkıları olabileceğine inananlardanım. Haklılığımın en büyük delilini, tüm insanlığı “mutlak bir tutsaklık ortamına sokmak ve orada tutmak” isteyen Küresel Oligarşi’nin uygulamakta olduğu, birbirine paralel girişimleri gizlemek ve izlerini silmek için verdiği olağanüstü çabada buluyorum. Bu küresel güç, gayet sistemetik olarak, uygulamalarının gerçek amacının insanlar tarafından kavranmaması, gidişin gerçek yönünün anlanmaması için olağanüstü bir çaba harcamakta.

 

Olanların farkına vararak, elinden geleni yapma konusunda istekli ve kapasiteli olanlara yardım ederek genel “farkındalığa” katkıda bulunmak benim için kutsallaşmış bir amaç. Umuyorum ki bu kitabımla “kadere teslim olmaya niyeti olmayan” cesur insanların bu ihtiyacına bir parçacık olsun katkım olabilecektir.

 

Tüm iyi insanlara…

Sonsuz saygı ve sevgilerimle

Erhan Ünal                                                                                                  26.Aralık.2016, Anamur

 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.